We’ve updated our Terms of Use to reflect our new entity name and address. You can review the changes here.
We’ve updated our Terms of Use. You can review the changes here.

Musí tu b​ý​t je​š​tě n​ě​kdo

by UFAJR

/
 • Digital Album
  Streaming + Download

  Includes high-quality download in MP3, FLAC and more. Paying supporters also get unlimited streaming via the free Bandcamp app.

    name your price

  You own this

   

1.
Fronta 02:23
I slzy mají zuby a stěny místo uší pěsti Oči mají ostny a růže neprůstřelné vesty Úsměvy mají okované boty, sotva ukážou zuby Už tě skopou do němoty, líce ceníce ruby Dávej si pozor, svět je vyzbrojen Dávej si dobrý pozor, svět je vyzbrojen Přejdi do protiobrany ze svého těla tak krutě vyštvaný Ubraň si aspoň duši, tvé tučné prázdnotě tak sluší Ať už si najdeš sebelepší skrýš, zrcadlo pozdějc ti na zády dýchne Ať už se ze sna ve snu probudíš — násilí neutichne Dávej si pozor, svět je vyzbrojen Dávej si dobrý pozor, svět je vyzbrojen Jen ať se červená rána zasazená, nech jí růst Pro boha bez jména blíží se duševní masopust Světlo už zhasíná, přináší tmu, rozestiň se už Pro boha zejména vezmi do duše nůž, vezmi do duše nůž!
2.
Cesta domů 04:43
Jsi ještě mladá Ale kolem očí už se ti objevují vrásky Asi se moc směješ A ten smích Ten smích Za padesát let Možná nebudeš mít už tolik důvodů ke smíchu Ale smát se bude v tobě Tvoje tvář Tvá tvář S otevřenou dlaní Ty ji budeš stále tiše pozorovat z dálky A sama na zápraží Budeš stát Dál stát Tu stát Buďte krásná, buďte krutá, dobrý den Krasší meteorů slz a přísah žen Lásko s níž jsme stáli na vrcholku hory Sbírajíce hnízda hvězd a meteory Nashledanou, krasší snů a bludiček Už zas natáhnout si na noc budíček Už zas sbírat ve snách bledé lilie Už zas jíti do kavárny Slavie Už zas srkat odpolední černou kávu Už míti stesk a nachýlenou hlavu Už zas nespat, už zas nemít záruky Už zas pálit vše, co přijde do ruky Ty ji budeš stále tiše pozorovat z dálky A sama na zápraží Budeš stát Dál
3.
Popel 05:28
Je v popelu Popel je v krvi Krev je v tepnách Tepny jsou v Praze Praha Praha je v srdci Srdce je v plamenech Plameny v popelu Rytmus Rytmus je v těle Tělo je v křeči Křeči jsou v cele Mříže Mříže jsou v kůži Kůže v pohraničí Hranice v plamenech Plameny v popelu Mám v tom prsty Prsty ve světě Svět je v rozpadu Praskliny v ledu Led Led je ve slovech Slova jsou v nádechu Slova jsou v nádechu Zpěv Zpěv je ve struně Struna je v páteři Obratle v kostře Kostra Kostra je v plamenech Plameny v popelu Plameny v popelu
4.
Nejsem tady 03:18
Nejsem tady, nehledej mě tady Jdi naproti, jdi jinam, tady ne Nejsem tady, já je někde jinde Já je někdy jindy, já vždycky on Nejsem tady, nemluv na mě tady Já je my, já jsi ty, já je on Nehledej, nemluv na mě tady Už si to pro jednou pamatuj Mluv, když mě nevidíš, budu tam Mluv, když mě neslyšíš, budu tam Už si to pro jednou zapamatuj Vždyť ani teď mě neslyšíš Nelžete mi do očí spolujezdci v metru Nelžete mi o lásce, o kráse, o pocitech Prosím vás pěkně Že tě má, že ji máš, že se máte, Oči vám září a tak dále a tak dále Nelžete mi, nemám to rád O vás tu vůbec nejde Vy jste kameny A co se týče majetku Něco má vás A tím to hasne Nejsem tady, nejsem!
5.
There must be some more There must be some reason Start it on the floor It’s the dancing season See the clouds are coming near And by morning they’ll be here Stench of rain already in the mud Look around and you might hear All the silence disappear Just white noise and the rest is shut Leave the dead behind your back And forget just keep the track Of the weird sound that you hear And all the noise will disappear When the sun comes down tonight, Climb the mountain Open wide your black eyes To watch the scene I guess you know what i mean Come on! See the crowds that suddenly are all around and cheer Come on! All of them are watching but nobody knows you’re here There must be some more There must be some reason, baby Start it on the floor In the dancing season, baby There must be some more There must be some reason Start it on the floor, it’s the dancing season Must be more! Must be reason! Must be gore! It’s the season!
6.
Lípy 03:23
Ó vy lípy You make sleepy Když hledám k vám rýmy You make me so dreamy Vůbec nejsem si jistý Whether I’m losing self-esteem Když ostřím ostrým She’s letting my blood stream Ó vy lípy Sometimes it gets so creepy Dáti sám sobě povel To tell everyone farewell Zalézt, aby žal přešel Hiding myself in a seashell Když mě tvé oči odmítly And destroyed me completely Co dělat mám, zůstat tu dýl? Is it a dream or is it real? Po řece plout, z pramene pít Make it become endless repeat Why willows are weepy? Tak proč už spí lípy?

credits

released April 21, 2017

Recording: Hromy at Low resolution studio
Mastering: Ondřej Ježek at Jámor studio

license

tags

about

UFAJR Hlavní město Praha, Czech Republic

contact / help

Contact UFAJR

Streaming and
Download help

Report this album or account